Moskitiery

Moskitiery są praktyczną i niezwykle skuteczną ochroną przed insektami, pyłkami a nawet kurzem.

Oferujemy trzy systemy moskitier ramkowych: stałe, otwierana i przesuwne. Ich konstrukcja umożliwia prosty montaż na profilach okiennych i drzwiowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego koloru okna. Moskitiera otwierana znakomicie sprawdzi się w przypadku drzwi balkonowych. W pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery ramkowej stałej.

Montaż moskitiery nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna.

Moskitiery

Moskitiery są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami. W ofercie dostępne są trzy systemy moskitier ramkowych: stałe, otwierana i przesuwne, dwa systemy moskitier zwijanych oraz moskitiera plisowana.
Dzięki tej różnorodności możemy dobrać odpowiednią moskitierę do każdego rodzaju okna i pomieszczenia.
Konstrukcja moskitier umożliwia prosty montaż na profilach okiennych i drzwiowych. Moskitiera otwierana znakomicie sprawdzi się w przypadku drzwi balkonowych. 
W pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery ramkowej stałej. Moskitiery nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna.

Adres

Igloopol System
Ul. A. Książka 25 a
91-603 Łódź
Tel. 601 307 357
E-mail: info@igloopolsystem.com